Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění žádosti je velmi jednoduché, formulář vyplní každý, je to jednoduché. Náš systém půjček je pokrokový - šanci má opravdu úplně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - i proto jsou půjčky od nás nazývány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Nebankovní půjčky hned a bez nahlížení do registru

Hodná půjčka

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Ptáte se jak? Půjčkový systém jednoduše sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a následně vybrat z velké nabídky mnoha poskytovatelů online zápůjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte předem platit. Zkrátka a prostě - půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má vážně doslova každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejvhodnější varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je pokroková a expresní nebankovní zápůjčka. Jedná se o tzv. mikro zápůjčku. Proč mikro? Jedná se totiž o zápůjčku, jenž se hodí především pro pokrytí nečekaných výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají akčních slev a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily půjček

Jak zažádat o půjčku?

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to chvilku. Potom chvilku vyčkejte, než Vám systém vybere nabídku půjček vhodných právě pro Vás. A posléze se už jen řiďte kroky popsanými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jak dlouho získají peníze. Uvědomujeme si moc dobře, že lidé, jež žádají o půjčku, chtějí finance co nejrychleji. Proto nic neprotahujeme a finance jsou poslány na bankovní účet ihned po schválení půjčky. V závislosti na bance tak můžete mít půjčku už pár minut po schválení půjčky na účtě. Zápůjčka od nás je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět velmi jednoduše dle pokynů, jenž obdržíte. Uhradit můžete půjčku zase převodem. Doba splatnosti je pak nastavena na 30 dnů. Právě proto jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčky do další výplaty. Hodná půjčka je expresní a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., jež je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o plně transparentní společnost se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Klady online zápůjčky bez bez nahlížení

  • Půjčky hned bez registru je vyřízena přes internet, nikam nechodíte
  • Diskrétní online půjčka, o níž se vůbec nikdo rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete požádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná nabídnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopný Volsor nabídnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude klientovi opravdu schválena. Rychlé půjčky od nás jsou vždy a za všech okolností nanejvýš průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Další naší výhodou je neuvěřitelná rychlost vyřízení každé bezhotovostní půjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu každému

Půjčíme skutečně každému

U nás má šanci doopravdy úplně kdokoliv, půjčujeme totiž starším lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Nebankovní půjčky bez registru

Pujcky ihned

Online zápůjčku od Volsoru vyžídíte z pohodlí svého bytu bleskově během 5 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě máte jistotu, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme se stovkami společností a tak vždycky vybereme nejlepší půjčku právě Vám.