Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je jednoduché, žádost opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento systém půjček je unikátní - šanci má opravdu každý. Sdružujeme téměř všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou tyto půjčky přezdívány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Malá půjčka do 24 hodin a bez registru

Kde si půjčit peníze

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Jak? Náš systém zkrátka sdružuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze si vybrat z velké nabídky mnoha poskytovatelů bezhotovostních půjček. Nemusíte nikam sami chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte předem platit. Zkrátka a jednoduše - půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci má doopravdy každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. Online půjčka bez poplatku 1Kč je pokroková a rychlá online půjčka. Jde o tzv. mikro půjčku. Proč malou půjčku? Jedná se totiž o půjčku, jež je ideální hlavně pro uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro lidi, kteří s oblibou využívají akčních slev a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily SMS půjčky

Jak si podat žádost o půjčku?

Snadno, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen pár vteřin. Pak chvilku vydržte, než Vám systém vybere nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jen řiďte body popsanými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Zaslání peněz

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za jak dlouho dostanou finance. Uvědomujeme si moc dobře, že klienti, jenž žádají o zápůjčku, chtějí peníze co nejdříve. To je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou poslány na účet bezprostředně po schválení. Podle druhu banky tak můžete mít finance už několik málo minut po schválení na účtu. Zápůjčka od společnosti Volsor je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, jež dostanete. Uhradit můžete zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti je potom zvolena na třicet dní. I proto jsou online půjčky od Volsoru přezdívány jako půjčky do výplaty. Kde si půjčit peníze je blesková a vyřídíte ji během pár minut.

Prohlíží se registr?

Do registru dlužníků nenahlížíme. To je také důvod, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o zcela transparentní podnik se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Výhody online zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčky bez registru a poplatku hned je vyřízena po internetu, nikam nechodíte
  • Diskrétní půjčka, o níž se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku tedy můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. nabídnout klientům půjčku doslova šitou na míru, která bude danému klientovi opravdu schválená. Naše půjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Další výhoda je neuvěřitelná rychlost vyřízení veškeré SMS půjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o online půjčku, ji chtějí skutečně rychle. Proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy všem

Půjčíme opravdu každému

U nás má šanci doopravdy kdokoliv, dáme půjčku totiž starším lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčky rychle bez registru

Půjčky bez poplatku a registru ihned

Online půjčku od společnosti Volsor vyžídíte z pohodlí svého domova bleskově za 10 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam docházet a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s desítkami společností a tak vždy vybíráme nejlepší online půjčku právě Vám.