Žádost o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání formuláře je velmi jednoduché, formulář zvládne vyplnit každý. Tento půjčkový systém je pokrokový - šanci má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou půjčky od nás pojmenovávány jako půjčka bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Nebankovní půjčky hned a bez registru

Nejvýhodnější půjčka

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš systém jednoduše shromažďuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a pak si zvolit z nabídky stovek poskytovatelů online zápůjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic platit dopředu. Zkrátka a prostě - náš půjčkový systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má skutečně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, jež Vám bude vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je pokroková a blesková online půjčka. Jedná se o takzvanou malou zápůjčku. Proč malou? Jedná se totiž o půjčku, jež se hodí především na pokrytí nečekaných výdajů. Tedy pro lidi, kteří rádi využívají slev a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily online půjček

Jak si zažádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen chvilku. Potom chvilku počkejte, než Vám systém vypočítá a navrhne nabídku bleskových půjček vhodných pro Vás. A následně se už jen řiďte body popsanými v žádosti a počkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za kolik dní obdrží půjčku. Uvědomujeme si moc dobře, že klienti, jenž žádají o zápůjčku, potřebují finance co nejdříve. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou odeslány na účet ihned po schválení. V závislosti na bance tak můžete mít peníze už několik málo minut po schválení na svém účtu. Půjčka od společnosti Volsor je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte také opět velmi jednoduše dle pokynů, jenž obdržíte. Splácet můžete půjčku zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je potom nastavena na třicet dní. Díky tomu jsou online půjčky od nás přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Nejvýhodnější půjčka je expresní a zřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Registr se nekontroluje. A to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o zcela transparentní společnost se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody bezhotovostní půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Online půjčka bez nahlížení do registru je vyřízena online přes internet, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani korunu
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, která bude danému klientovi doopravdy schválená. Naše zápůjčky jsou vždy a za všech okolností nanejvýš průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby jim rozuměl opravdu doslova každý. Co je pak naší další velkou výhodou je blesková rychlost zřízení každé SMS půjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně každému

Půjčíme skutečně všem

U naší společnosti má šanci opravdu každý, dáme půjčku totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Malá půjčka 2000 Kč ihned

Malá půjčka 2000 Kč ihned

Online zápůjčku od firmy Volsor objednáte ze svého domova rychle do 7 minut. Osobně nemusíte nikam docházet a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti máte jistotu, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme se stovkami společností a tak vždy zvolíme nejvhodnější půjčku právě Vám.