Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění a odeslání formuláře je snadné, žádost zvládne vyplnit každý. Tento systém je unikátní - šanci má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele půjček, právě díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - proto jsou tyto půjčky nazývány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčka bez poplatku předem a bez nahlížení

Půjčka přes internet hned po telefonu

Pomáháme tisícům lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš půjčkový systém zkrátka shromažďuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a potom si zvolit z velké nabídky stovek poskytovatelů SMS půjček. Nemusíte nikam sami chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte platit dopředu. Jednoduše - náš systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci získat půjčku má vážně doslova každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejideálnější varianta, která Vám bude maximálně vyhovovat. Malá půjčka 2000 Kč ihned je pokroková a rychlá nebankovní zápůjčka. Jedná se o takzvanou mikro půjčku. Proč malou? Jde totiž o půjčku, jež je vhodná především pro pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají slevových akcí a nebo pro lidi, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily bezhotovostní půjčky

Jak si podat žádost o půjčku?

Jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to jen pár vteřin. Posléze chvíli vydržte, než Vám půjčkový systém navolí nabídku půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jenom řiďte body popsanými v žádosti a počkejte na schválení půjčky.

Obdržení peněz

Klienti se často táží, jak rychle a za jaký čas dostanou půjčku. Uvědomujeme si moc dobře, že lidé, jež žádají o zápůjčku, potřebují peníze co nejdříve. To je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou odeslány na bankovní účet ihned po schválení. Podle typu banky tedy můžete mít půjčku už několik minut po schválení půjčky na účtě. Půjčka od Volsoru je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět snadno podle údajů, jenž dostanete. Uhradit můžete zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti je potom zvolena na 30 dnů. Také proto jsou zápůjčky od nás nazývány jako zápůjčky do další výplaty. Půjčka přes internet hned po telefonu je rychlá a vyřídíte ji během pár minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o zcela transparentní společnost se sídlem v Česku, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy rychlé zápůjčky bez bez nahlížení do registru

  • Online půjča je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se nikdo rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete požádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům půjčku doslova šitou na míru, jenž bude klientu doopravdy schválená. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Velká výhoda je blesková rychlost vyřízení veškeré online zápůjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, ji chtějí skutečně rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy každému

Půjčujeme skutečně všem

U naší společnosti má šanci opravdu úplně každý, půjčujeme totiž starším lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Půjčka bez poplatku předem

SMS půjčka do 15 minut

Půjčku od společnosti Volsor zařídíte ze svého bytu bezproblémově během 5 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam docházet a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jisté, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme se stovkami společností a tak vždycky vybíráme nejvhodnější půjčku Vám.