Žádost o expresní půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je snadné, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Náš systém je moderní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - i proto jsou půjčky od nás pojmenovávány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Nebankovní rychlá půjčka a bez nahlížení

Půjčka pro klienty s registry a exekucí

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš půjčkový systém zkrátka shromažďuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a potom si zvolit z bohaté nabídky stovek poskytovatelů online zápůjček. Nemusíte nikam sami chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic platit předem. Zkrátka - náš systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci získat půjčku má opravdu každý. Bude Vám vždy nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude vyhovovat. Online půjčka bez poplatku 1Kč je pokroková a rychlá online půjčka. Jedná se o tzv. malou půjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, která je vhodná především na pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s výplatou.

Detaily bezhotovostních půjček

Jak si podat žádost o půjčku?

Jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen pár vteřin. Následně chviličku počkejte, než Vám půjčkový systém vypočítá a navrhne nabídku půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte kroky napsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz k vám

Klienti se často táží, jak rychle a za jaký čas dostanou peníze. Velmi dobře si uvědomujeme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, chtějí peníze co nejrychleji. A proto nic neprotahujeme a finance jsou Vám poslány na účet hned po schválení. Podle banky tedy můžete mít půjčku už několik málo minut po schválení půjčky na účtě. Půjčka od nás je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte také opět velmi jednoduše dle pokynů, které obdržíte. Splácet můžete půjčku opět bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je potom nastavena na 30 dní. I díky tomu jsou půjčky od Volsoru nazývány jako půjčky do další výplaty. Půjčka pro klienty s registry a exekucí je rychlá a zřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. To je také důvod, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., jež je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o plně transparentní podnik se sídlem v Česku, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Výhody rychlé zápůjčky bez bez nahlížení

  • Bezhotovostní půjčka je vyřízena online, nikam nechodíte
  • Diskrétní online půjčka, o které se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1 Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopen Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku doslova šitou na míru, jež bude danému klientovi opravdu schválená. Online půjčky jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil skutečně úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je rychlá rychlost vyřízení každé SMS půjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy všem

Půjčíme skutečně každému

U nás má šanci opravdu každý, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Nebankovní půjčky bez registru

SMS půjčka do 15 minut

Online zápůjčku od Volsoru zařídíte ze svého domu bleskově během 5 minut. Sami nemusíte vůbec nikam docházet a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s desítkami firem a proto vždycky zvolíme nejvhodnější rychlou půjčku právě Vám.