Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je velmi jednoduché, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Tento půjčkový systém je unikátní a pokrokový - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele online půjček, díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - díky tomu jsou tyto půjčky nazývány jako půjčka bez koruny. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Pujcky ihned a bez nahlížení do registru

Půjčky inzerce

Pomáháme tisícovkám lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Systém půjček zkrátka sdružuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a následně vybrat z velké nabídky mnoha poskytovatelů online SMS zápůjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic předem platit. Jednoduše a zkrátka - náš systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci má vážně úplně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejideálnější varianta, která Vám bude vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je moderní a expresní nebankovní zápůjčka. Jedná se o tzv. mikro zápůjčku. Proč mikro? Jde totiž o půjčku, která je vhodná hlavně pro uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s výplatou.

Detaily bezhotovostních půjček

Jak požádat o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen pár vteřin. Pak chvilku vyčkejte, než Vám systém půjček vygeneruje nabídku SMS půjček vhodných pro Vás. A pak se už jen řiďte kroky uvedenými ve formuláři a vyčkejte na schválení žádosti.

Odeslání půjčky k Vám

Mnozí klienti se táží, jak rychle a za jaký čas dostanou peníze. Dobře si uvědomujeme, že žadatelé, kteří žádají o půjčku, potřebují peníze co nejdříve. A to je důvod, proč nic nezdržujeme a peníze jsou Vám poslány na bankovní účet ihned po schválení půjčky. Podle banky tedy můžete mít půjčku už několik minut po schválení na svém účtu. Půjčka od nás je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte také opět jednoduše podle údajů, jenž obdržíte. Uhradit můžete opět převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je potom nastavena na třicet dnů. I díky tomu jsou zápůjčky od nás přezdívány jako půjčky do výplaty. Půjčky inzerce je expresní a zřídíte ji během několika minut.

Prohlíží se registr?

Registr při schválení nekontrolujeme. To je také důvod, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., která je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o transparentní společnost se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Klady nebankovní půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčky 1000 do výplaty je vyřízena online, nikam nechodíte
  • Diskrétní online půjčka, o které se Vaši sousedi určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí dát to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, jenž bude danému klientu doopravdy schválená. Bezhotovostní půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil skutečně úplně každý. Velká výhoda je blesková rychlost zřízení veškeré online zápůjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji chtějí opravdu velmi rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně všem

Půjčujeme opravdu všem

U naší společnosti má šanci opravdu každý, poskytneme půjčku totiž starším lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčka ihned 4000 Kč

Nebankovní rychlá půjčka

Půjčku od Volsoru zařídíte ze svého domova pohodlně během 5 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme se stovkami firem a tak vždy vybereme nejlepší rychlou půjčku právě Vám.